| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-3141128 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥551.66-1,379.26 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Baza żarówki | E26 |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Auto Cad Layout |
| Materiał cieniowy | Tkanina |
| Zastosowanie | Pokój |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 70 |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Instalacja | Nawierzchnia, ściana |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 110 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Jednostki na karton | 1 |
| Wymiar produktu | Zwyczajne |
| Waga produktu | 5 kg |
| Kolor odcienia | Biały |
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-3141128 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥551.66-1,379.26 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Baza żarówki | E26 |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Auto Cad Layout |
| Materiał cieniowy | Tkanina |
| Zastosowanie | Pokój |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 70 |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Instalacja | Nawierzchnia, ściana |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 110 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Jednostki na karton | 1 |
| Wymiar produktu | Zwyczajne |
| Waga produktu | 5 kg |
| Kolor odcienia | Biały |