| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-3141749 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $99.99-229.99 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Baza żarówki | E26 |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Materiał cieniowy | Metal |
| Styl projektowania | Nowoczesne, nordyckie |
| Numer modelu | YH-3141749 |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Instalacja | Nawierzchnia, ściana |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 8 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikacja | CE EMC LVD ROHS |
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-3141749 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $99.99-229.99 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Baza żarówki | E26 |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Materiał cieniowy | Metal |
| Styl projektowania | Nowoczesne, nordyckie |
| Numer modelu | YH-3141749 |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Instalacja | Nawierzchnia, ściana |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 8 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikacja | CE EMC LVD ROHS |