| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-315939 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $274-299.99 |
| Temperatura koloru | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Guangdong |
| Baza żarówki | E26 |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Materiał cieniowy | Kamień |
| Zastosowanie | Pokój |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YH-315939 |
| Nazwa marki | YH |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 70 |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 110 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 8 kg |
| Kolor odcienia | Biały |
| Gwarancja | 3 lata |
| Instalacja | Nawierzchnia ściana |
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-315939 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $274-299.99 |
| Temperatura koloru | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Guangdong |
| Baza żarówki | E26 |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Materiał cieniowy | Kamień |
| Zastosowanie | Pokój |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YH-315939 |
| Nazwa marki | YH |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 70 |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 110 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 8 kg |
| Kolor odcienia | Biały |
| Gwarancja | 3 lata |
| Instalacja | Nawierzchnia ściana |