| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-315844 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $159.99-299.99 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Baza żarówki | E26 |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Auto Cad Layout |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Zastosowanie | Pokój |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Bezpłatna próbka | - Nie, nie. |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Instalacja | Nawierzchnia, ściana |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 8 kg |
| Kolor odcienia | Biały |
| Kształt cienia | Pozostałe |
| Wsparcie przyciemniające | - Nie, nie. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-315844 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $159.99-299.99 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Baza żarówki | E26 |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Auto Cad Layout |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Zastosowanie | Pokój |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Bezpłatna próbka | - Nie, nie. |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Instalacja | Nawierzchnia, ściana |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 8 kg |
| Kolor odcienia | Biały |
| Kształt cienia | Pozostałe |
| Wsparcie przyciemniające | - Nie, nie. |
| Gwarancja | 3 lata |