| Nazwa marki: | Yihaowo |
| Numer modelu: | YH-3191511 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $69.99-129.99 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Baza żarówki | E12 |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
| Materiał cieniowy | Metal |
| Zastosowanie | Pokój |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YH-3191511 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 70 |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Instalacja | Wstrzymane |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 110 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 10 kg |
| Kolor odcienia | Z miedzi |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Wsparcie przyciemniające | - Nie, nie. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Nazwa marki: | Yihaowo |
| Numer modelu: | YH-3191511 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $69.99-129.99 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Baza żarówki | E12 |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
| Materiał cieniowy | Metal |
| Zastosowanie | Pokój |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YH-3191511 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 70 |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Instalacja | Wstrzymane |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 110 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 10 kg |
| Kolor odcienia | Z miedzi |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Wsparcie przyciemniające | - Nie, nie. |
| Gwarancja | 3 lata |