| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-3201119 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $79.99-189.99 |
Yihao Vintage Solid Brass Tulip Double Sconce Restoration Living Room Wall Lamp z konstrukcją ze szklanego kryształu i miedzianego mosiądza dla eleganckiego oświetlenia.
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Baza żarówki | E14 |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Auto Cad Layout |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 70 |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Instalacja | Na ścianie |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 110 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wsparcie przyciemniające | - Nie, nie. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Czas pracy | 30000 godzin |
| Opakowanie | Pianka + karton indywidualne opakowanie |
Yihao Lightingjest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem wyrobami oświetleniowymi.Firma posiada wiele nowoczesnych linii produkcyjnych., z dużą zdolnością; firma jest silna pod względem technicznym, posiada doświadczonych inżynierów oprogramowania i sprzętu, projektantów rozwoju produktów;Mamy doskonały zespół marketingowy i stosunkowo kompletną sieć usług zagranicznych (np., posiadamy centra magazynowania logistycznego i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie (Niemcy) oraz w Pleasanton (USA), na podstawie których możemy dostarczać kompleksowe rozwiązania (w tym projektowanie, produkcję,logistyka, po sprzedaży itp.) dla firm takich jak hurtownicy, sprzedawcy detaliczni i tworzenie nowych produktów skierowanych do klientów OEM i ODM.
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-3201119 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $79.99-189.99 |
Yihao Vintage Solid Brass Tulip Double Sconce Restoration Living Room Wall Lamp z konstrukcją ze szklanego kryształu i miedzianego mosiądza dla eleganckiego oświetlenia.
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Baza żarówki | E14 |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Auto Cad Layout |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 70 |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Instalacja | Na ścianie |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 110 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wsparcie przyciemniające | - Nie, nie. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Czas pracy | 30000 godzin |
| Opakowanie | Pianka + karton indywidualne opakowanie |
Yihao Lightingjest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem wyrobami oświetleniowymi.Firma posiada wiele nowoczesnych linii produkcyjnych., z dużą zdolnością; firma jest silna pod względem technicznym, posiada doświadczonych inżynierów oprogramowania i sprzętu, projektantów rozwoju produktów;Mamy doskonały zespół marketingowy i stosunkowo kompletną sieć usług zagranicznych (np., posiadamy centra magazynowania logistycznego i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie (Niemcy) oraz w Pleasanton (USA), na podstawie których możemy dostarczać kompleksowe rozwiązania (w tym projektowanie, produkcję,logistyka, po sprzedaży itp.) dla firm takich jak hurtownicy, sprzedawcy detaliczni i tworzenie nowych produktów skierowanych do klientów OEM i ODM.